Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Bratislava – Penzión rusovce (ZADA Group, s r.o.)

Základé informácie

Adresa: Balkánska
85110 Bratislava – Rusovce
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0903825282
E-mail: info@rusovskypenzion.sk
Web: www.rusovskypenzion.sk/

Rozšírené informácie

Posedenie vonku: Áno
Parkovisko: Áno
Vhodné pre skupiny: Áno
Možnosť platiť kartou: Áno
Dobré pre deti: Áno
Detský kútik: Áno
Donáška do domu: Nie
Bezbarierový prístup: Nie
Priestory pre nefajčiarov: Áno
Zľavy pre deti: Áno
Telefón: 0903825282
Kapacita: http://www.rusovskypenzion.sk/ubytovanie-cennik/#ubytovanie-v-jednolozkovej-izbe
Účel firmy: Ponúkame ubytovanie v moderne zariadených izbách. V ponuke sú jednolôžkové izby, dvojlôžkové izby s možnosťou extra lôžka a apartmány. V celom objekte Rusovského penziónu je k dispozícii
WiFI Internet a v prípade potreby je možné použiť Fax a Kopírovanie. Pre domáce zvieratá (psa, mačku a pod.) je vstup na izby povolený.
Najlepšia cesta k nám: GPS: 48.05544,17.145706
Bratislava – Penzión rusovce (ZADA Group, s r.o.)
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lokalita:

Kategórie: Apartmány a chaty

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 2033" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Bratislava – Penzión rusovce (ZADA Group, s r.o.)? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Bratislava – Penzión rusovce (ZADA Group, s r.o.). Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Bratislava – Penzión rusovce (ZADA Group, s r.o.). Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Bratislava – Penzión rusovce (ZADA Group, s r.o.)? Na webstránke Bratislava – Penzión rusovce (ZADA Group, s r.o.) môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Bratislava – Penzión rusovce (ZADA Group, s r.o.). Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/apartmany-a-chaty/bratislava-penzion-rusovce-zada-group-s-ro.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/apartmany-a-chaty/bratislava-penzion-rusovce-zada-group-s-ro.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨