Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Branko Mrkonič

Základé informácie

Adresa: Nemira V
Omiš, Chorvátsko

Mapa

Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.:
E-mail:
Web:
Branko Mrkonič
1 vote, 5.00 avg. rating (50% score)

Kategórie: Apartmány a chaty

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 205" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Branko Mrkonič? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Branko Mrkonič. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Branko Mrkonič. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Branko Mrkonič? Na webstránke Branko Mrkonič môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Branko Mrkonič. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/apartmany-a-chaty/branko-mrkonie.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/cestovanie/apartmany-a-chaty/branko-mrkonie.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Jeden zákazník sa zveril, povedz aj ty svoju skúsenosť s firmou Branko Mrkonič

 • Martin says:

  Tochtoročnú dovolenku sme s rodinou strávili v Chorvátsku v meste Omiš.
  Bývali sme na priváte u Branka Mrkoniča.

  Má to 2,3,4-postelové izby, každú s WC, sprchou. 2 až 3 izby majú spoločnú kuchyku s chladničkou, ale apartmány majú vastnú kuchynku aj chladničku. Vonku je terasa s krbom

  Majiteľ bol veľmi ochný keď sme potrebovali niečo pomôcť, tak sa snažil vyhovieť. Potrebovali sme doniesť stoličky tak nám ich doniesol. Aj peniaze požičal keď sme potreboali, pretože banky boli cez víkend zatvorené. Ovláda nemčinu aj angličtinu, tak s komunikáciou nebol žiaden problém.

  Počas letnej sezóny sú ceny 14-15 euro a jún a september 8-10 euro, prípadne sa dá aj dohodnúť.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨