5 thoughts on “Inkaso Pohľadávok spol. s r.o.”

 1. Skusenosti s firmou Inkaso pohladavok s.r.o? Vydieracska, neprofesionalna firma, ktora ani po viacerych urgenciach nedokaze zaslat korektne udaje nevyhnutne na realizaciu platby, nasledkom coho nebolo mozne uhradit (diskutabilnu, ale cert ber take drobne) pohladavku vo vyske mizernych 450,- Sk. Vysledok? Exekucny prikaz, ktory spravil zo 450,- Sk viac nez 9000-korunovu ciastku. Sudca vydal povolenie na exekuciu bez riadnych podkladov – zrejme mu to nas chory pravny system umoznuje, rovnako ako umoznuje zralokom ako Inkaso pohladavok s.r.o. vydierat ludi v medziach zakona.

 2. Moja skúsenosť s touto firmou je veľmi zlá.Vymáhajú od nás pohľadávku ktorá neexistuje a po telefonickom kontakte namiesto argumentov a objasnenia pohľadávky ktorú od nás vymáhajú bez vysvetlenia zložila pracovníčka telefon a ani sa neunúvala vysvetliť nám čo vôbec od nás požadujú. Neviem a nerozumiem tomu a ak sa neozvú na naše písomné vyzvanie o vysvetlenie celej veci a dokladovanie údajného dlhu voči ich firme sme odhodlaný obrátit sa na súd.

 3. mafianske praktiky zamerne daju na sud uz neplatné udaje aby vas nemohli informovat počkajú na rozsudok , roky čakaju, a potom vam spravia exekuciu. Namiesto toho aby robili niečo produktivne zneuživaju nedostatky zakonov a okradaju ludi, za stareho režimu by sedeli v base a dlho. PODAVAM TRESNE OZNAMENIE ZA PODVOD na tuto spoločnost

 4. Ak sa jedna o firmu Inkaso pohladavok spol. s r.o. sidliacu v Jiraskovej 12 v Lucenci a s ICO 36 039 039, tak si nie som uplne isty ci tato spolocnost vobec ma pravo nieco vymahat.
  Podla Obchodneho registra SR takuto cinnost nemaju medzi povolenymi (a volna cinnost to urcite nebude).

  V povolenej obchodnej cinnosti maju len tieto cinnosti:

  – automatizované spracovanie dát
  – poskytovanie software – predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
  – kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti
  – kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľnej živnosti
  – sprostredkovanie obchodu a služieb
  – reklamná činnosť
  – technické poradenstvo vo výpočtovej technike
  – prieskum trhu
  – prenájom hnuteľných vecí
  – organizovanie kurzov a školení

  Zdroj – http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=8506&SID=3&P=0

 5. Je to iba obycajna mafia ako aj väcsina sudcov na Slovenku, ktori si vysvetluju zakony po svojom. Uz by bolo nacase upratat na slovenskych sudoch, tak ako s tym zacala pani Zitnanska. Taki ludia by mali byt vo vlade!

Pridaj komentár