Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Autoškola Prima Prešov

Základé informácie

Adresa: Slovenská 26
08001 Prešov
Prešovský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 0905 320730
E-mail: prima@autoskolaprima.sk
Web: www.autoskolaprima.sk
Autoškola Prima Prešov
2 votes, 5.00 avg. rating (66% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Autoškoly

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1477" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Autoškola Prima Prešov? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Autoškola Prima Prešov. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Autoškola Prima Prešov. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Autoškola Prima Prešov? Na webstránke Autoškola Prima Prešov môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Autoškola Prima Prešov. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/auto-moto/autoskoly/autoskola-prima-presov.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/auto-moto/autoskoly/autoskola-prima-presov.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 2 názorov na Autoškola Prima Prešov

 • Daniela says:

  V marci 2009 som absolvovala výcvik v tejto autoškole a bola som veľmi prekvapená s ich prístupom k výcviku, po tom ako som počúvala známych ako to v autoškolách chodí, ako sú inštruktori náladový, nepríjemný a pod.
  Ja som to v tejto autoškole nezažila, ba naopak boli veľmi príjemný, trpezlivý, tolerantný no fakt prima. Bola radosť chodiť na teórie kde bola aj kopec srandy aj na jazdy som sa tešila, lebo perfektne vedia vysvetliť čo s tým autom treba robiť, dokonca som si zajazdila aj na BMW čo si asi mnohí doma nemôžme dovoliť.
  Bolo to úžasne učiť sa od takých skvelých / prima / ľudí za čo sa im chcem aj touto cestou poďakovať a vrelo odporučiť tuto autoškolu aj ľuďom, ktorý sa ešte rozhodujú kde vykonajú svoj výcvik autoškoly. Doslova platí ich slogan, ” Všetci sú dobrí, ale my sme prima. “.

 • Robo 66618 says:

  Minulý rok v septembri som začal kurz, ktorý som aj úspešne ukončil.
  Autoškola Prima je super autoškola. Prístup P. Cínu a P. Ferkovej bol neskutočne dobrý. A tá trpezlivosť :) Robili všetko preto, aby som sa naučil používať auto aj v reále bez inštruktora, a nie len rýchlo spraviť kurz ako niektoré autoškoly. Veľmi im ďakujem mám za sebou už cca 7.000 km odjazdených a vždy si spomeniem na nich a som im fakt vďačný za to, že ma naučili prima jazdiť :)
  Odporúčam každému kto sa nevie rozhodnúť / a to BMW to bola čerešnička na torte /


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨