2 thoughts on “Autoškola Prima Prešov”

  1. V marci 2009 som absolvovala výcvik v tejto autoškole a bola som veľmi prekvapená s ich prístupom k výcviku, po tom ako som počúvala známych ako to v autoškolách chodí, ako sú inštruktori náladový, nepríjemný a pod.
    Ja som to v tejto autoškole nezažila, ba naopak boli veľmi príjemný, trpezlivý, tolerantný no fakt prima. Bola radosť chodiť na teórie kde bola aj kopec srandy aj na jazdy som sa tešila, lebo perfektne vedia vysvetliť čo s tým autom treba robiť, dokonca som si zajazdila aj na BMW čo si asi mnohí doma nemôžme dovoliť.
    Bolo to úžasne učiť sa od takých skvelých / prima / ľudí za čo sa im chcem aj touto cestou poďakovať a vrelo odporučiť tuto autoškolu aj ľuďom, ktorý sa ešte rozhodujú kde vykonajú svoj výcvik autoškoly. Doslova platí ich slogan, ” Všetci sú dobrí, ale my sme prima. “.

  2. Minulý rok v septembri som začal kurz, ktorý som aj úspešne ukončil.
    Autoškola Prima je super autoškola. Prístup P. Cínu a P. Ferkovej bol neskutočne dobrý. A tá trpezlivosť :) Robili všetko preto, aby som sa naučil používať auto aj v reále bez inštruktora, a nie len rýchlo spraviť kurz ako niektoré autoškoly. Veľmi im ďakujem mám za sebou už cca 7.000 km odjazdených a vždy si spomeniem na nich a som im fakt vďačný za to, že ma naučili prima jazdiť :)
    Odporúčam každému kto sa nevie rozhodnúť / a to BMW to bola čerešnička na torte /

Pridaj komentár