Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Autoškola Bartók

Základé informácie

Adresa: Alejová 5
Košice
Košický
Mapa
Otváracie hodiny:
Po: Zatvorené
Ut: Zatvorené
Str: Zatvorené
Štv: Zatvorené
Pia: Zatvorené
So: Zatvorené
Ne: Zatvorené
Tel.:
E-mail:
Web: www.bartok.sk
Autoškola Bartók
3 votes, 4.56 avg. rating (68% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Autoškoly

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 186" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Autoškola Bartók? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Autoškola Bartók. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Autoškola Bartók. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Autoškola Bartók? Na webstránke Autoškola Bartók môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Autoškola Bartók. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/auto-moto/autoskoly/autoskola-bartok.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/auto-moto/autoskoly/autoskola-bartok.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 4 názorov na Autoškola Bartók

 • Janett says:

  S touto autoškolou som získala skúsenosť po tom, čo som si urobila vodičák v inej autoškole a zistila som, že sa bojím sadnúť do auta. (K nej sa dnes nemusím vyjadrovať, lebo, našťastie, už neexistuje.) Takže po niekoľkých kŕčovitých jazdách a neskutočnom strachu sme doma skonštatovali, že budú potrebné nejaké kondičné jazdy.

  Pre túto autoškolu sa rozhodol môj manžel na základe referencií od známych. A musím povedať, že boli pravdivé. Jazdila som aj so samotným šéfom – Bartókom aj s inštruktorom Tatranským. A musím povedať – nebe a dudy oproti predchádzajúcim skúsenostiam. Klasická dvojhodinovka trvala naozaj 2 x 45 minút a nie 2 x 30, ako som bola dovtedy zvyknutá. Výkaz odjazdených kilometrov sa podpisoval hneď po ukončení hodiny a nie po skončení výuky, keď už si nikto ani nepamätal, kedy jazdil. A tak sa Vám nemôže stať, že namiesto predpísaných hodín odjazdíte len nejakých 10 hodín a čudujete sa, prečo Vám to nejde.

  Po piatej kondičnej jazde som ja sama skonštatovala, že už sa nebojím a trúfam si sadnúť do auta aj bez doprovodu. Dnes jazdím samostatne a takmer denne, ale musím povedať, že nebyť tejto autoškoly, zaradila by som sa k húfu ľudí, ktorí majú vodičák len na okrasu.

 • z.s says:

  v.dobre

 • Feri says:

  spokojnost…0 bodov,o nicom…zaplatil-la,som 500 euro,za mesiac ako ze rychlokurz,a uz 3 mesiac ma nic nenaucil,neuvadza ceny na internete ,da sa povedat cena podla simpatii kolega robil v ten isti cas 320 e a dalsi 400euro, ja 500 euro…nema ani trenazer..osobne majitel je k novim jak sa hovory zaciatocnikom nema trpezlivost…caka od nich po 2 hej jazde profesionalitu….tat ze je tuto Autoskolu hodnotim na minus 150 percent…

 • Dana Barčovska says:

  Chcela by som sa touto cestou podakovat autoškole, tak ako na začiatku vyučovaciej hodiny slubil že sa nemusime ničoho bať a že nám krok po kroku vysvetli a nauči to aj dodržal dokonca pridal pár svojich rád Ja osobne som mala problém s kuželkami a pan Bartok mi poradil ako ich mám zvládnuť a skušky som zvládla na prvý krát a nebola som sama Tuto autoškolu odporučam na milion % Ešte raz dakujem………


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨