Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Autosklo Hornet® Košice

Základé informácie

Adresa: Medzi Mostami 2653/1A
040 01 Košice
Košický
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 055/286 62 62
E-mail: takacsova@hornet.sk
Web: www.hornet.sk
Autosklo Hornet® Košice
3 votes, 1.50 avg. rating (22% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Autodoplnky - predaj, Autoservis

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1663" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Autosklo Hornet® Košice? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Autosklo Hornet® Košice. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Autosklo Hornet® Košice. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Autosklo Hornet® Košice? Na webstránke Autosklo Hornet® Košice môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Autosklo Hornet® Košice. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/auto-moto/autoservis/autosklo-hornet-kosice.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/auto-moto/autoservis/autosklo-hornet-kosice.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 6 názorov na Autosklo Hornet® Košice

 • Rudolf Bujalobok says:

  Prístup super, pekné kočky, čistá robota,no kvalita nič -moc. musel som reklamovat odlepujuce sa tesnenie viac-.krat .Mozno to bobo aj kvalitou tesnenia,ale mohli si to vsimnut aj samy,ze nesedi.. Zakaznik z Blavy.

 • Miloš Kopaničák says:

  Chcel by som sa podakovat firme Autosklo Hornet za opravu celneho skla na mojom aute, s ktorou som velmi spokojny a zaroven som spokojny aj s prevedenou pracou zamestnancov Vasej firmy.

  Milos Kopanicak, Dlhe Straze

 • peter-l says:

  Niektorí zamestnanci klamú až sa práši. Nedozviete sa pravdu. Je to moja osobná skúsenosť. Na základe toho neodporúčam túto firmu.

 • Tomas says:

  Vlastna skusenost, neodporucam tuto firmu nikomu. Namontovali mi polsky smejd bez diskusie, krive stierace, spinavy interier. Bol som nuteny reklamovat, sklo sice vymenili mimoriadne rychlo, ale kvalita prace mizerna, opat zle stierace namontovane a na aute nabehane kilometre. Su to smejdi!

 • Palo says:

  mam prasklinu na celnom nechcem to dat vymenit lebo by to stalo vela skor rozmyslam nad tym dat to opravit kamos tvrdi ze by sa to dalo. Rozmyslam skocit s tym do hornetu hladam recenzie na nich tu su vsetko stare komenty mohli sa polepsit alebo aj zhorsit

 • Mirec Mraz says:

  Ak o citam tak sú tu vselijake nazory na Hornet KE. Ja som tam bol asi pred týždňom a ako nemám sa na čo sťažovať s opravou som spokojný aj s rýchlosťou a kvalitou.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨