Zdieľajte na Facebooku

Skúsenosti s  Autosklo Hornet Bratislava

Základé informácie

Adresa: Varšavská 7524/29
83102 Bratislava
Bratislavský
Mapa
Otváracie hodiny:
Po:
Ut:
Str:
Štv:
Pia:
So:
Ne:
Tel.: 02/208 662 62
E-mail: hornetba@hornet.sk
Web: www.hornet.sk
Autosklo Hornet Bratislava
3 votes, 3.06 avg. rating (45% score)

Lokalita: ,

Kategórie: Autodoplnky - predaj, Autoservis

Vyznamenanie pre vašu firmu na vaše stránky!

Vynikajúce hodnotenia môžu mať veľmi dobrý dopad na vašu firmu a nové klienty. Odporúčame vám preto zverejniť svoj rating aj na vašej firemnej web stránke. Ako? Vložte tento kod:
<div style="text-align: center;"><iframe src="http://www.topsluzby.sk/distinction.php?firma= 1656" width="90px" height="50px"></iframe><a href="http://www.topsluzby.sk">TopSluzby.sk</a></div>

Jstě majiťel firmy Autosklo Hornet Bratislava? Vietě, že jeden nespokojný zákazník povie o svojej skúsenosti ďalším 16 ľuďom? A naopak, jeden spokojný zákazník povie o svojej skúsenosti 5-6 ľuďom? Ak teda všetko necháte na náhodu, môžete čakať, že hodnotenia, ktoré tu dostanete od náhodných návštevníkov budú z troch štvrtín negatívne. Vaša firma bude vyzerať horšie, ako je tomu v skutočnosti a to znamené menej zákazníkov pre Autosklo Hornet Bratislava. Pozrime sa na to, čo sa s tým dá robiť: Vy môžete do veľkej miery kontrolovať, koľko a akých zákazníkov napíše svoje hodnotenie na vašu firmu Autosklo Hornet Bratislava. Musíte ich však aktívne požiadať, aby tak urobili. Ako požiadať svojich zákazníkov o hodnotenie na Autosklo Hornet Bratislava? Na webstránke Autosklo Hornet Bratislava môžete priamo vyzvať svojich návštevníkov, aby napísali, o svojej skúsenosti s Autosklo Hornet Bratislava. Tento odkaz vám zároveň bude slúžiť na to, aby ste presvedčili nových návštevníkov, že ste spoľahlivá firma.

Skopírujte kód a vložte do súboru vašej webstránky a uložte ho na internet. Nejde tu o to schovať ten odkaz tak, aby ho nikto nevidel. Ak ho nikto neuvudí, tak nebudete ani kontrolovať, aké hodnotenia sa objavujú pri vašej firme. Preto ho dajte na viditeľné miesto na vašej stránke.

Kódy na vašu stránku:
Ohodnoťte naše <a href=" http://www.topsluzby.sk/auto-moto/autoservis/autosklo-hornet-bratislava.html">služby</a>.
Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte, ako ste boli spokojný s <a href=" http://www.topsluzby.sk/auto-moto/autoservis/autosklo-hornet-bratislava.html">našimi službami</a>.
Pokud se chcete stát sponzorem tohoto článku a mít na tomto místě svůj inzerát, je to snadné. Více se dozvíte a vložit svůj inzerát můžete přímo ZDE.


Známe 3 názorov na Autosklo Hornet Bratislava

 • hornet says:

  Som z Trenčína, ale pracovne chodím do Bratislavy. Prasklo mi sklo – súrne som potreboval vymeniť ho. A kam som išiel? Autosklo Hornet Bratislava na Varšavskej :) ,kusok od nich je McDonalld – zašiel som na cheesburger, posedel som chvíľu a ked som sa vrátil, auto bolo hotové. čo dodať? myslím, že to čo som napísal vystihuje všetko! Super ! Ďakujem‎

 • Zuzana says:

  Veľká spokojnosť

  Rýchle služby, príjemná obsluha, žiadne starosti. Som spokojná veľmi!

 • peter-l says:

  Niektorí zamestnanci klamú až sa práši. Nedozviete sa tam pravdu. Je to moja osobná skúsenosť. Na základe osobnej zlej skúsenosti neodporúčam tú firmu.


Napsat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Akékoľvek hodnotenie môžete použiť na všej stránke, ale musíte uviesť www.topsluzby.sk ako zdroj hodnotenia. HTML kod odkazu: <a href="http://www.topsluzby.sk/">TopSlužby.sk</a>
¨